Siyah Pırlantalar

Paylaş
 

Etkili bir görüntü yakalama noktasında kendini gösteren pırlantalar; erkek ya da kadınların ilgisini çekecek türde bir taş olarak tanımlanmakta ve farklı renkler ile yer alarak birtakım aksesuarlarda bütünleyici özelliği üstlenmektedir. Küpe, bileklik, kolye ve yüzük gibi aksesuarlarda yer alarak farklı kesimlerde kendini gösteren pırlantalar; daha etkili bir görüntü çizmek amacıyla kendini gösteren bir maden olarak kabul edilmiştir. Erkek pırlanta küpe modellerinde de yer alan bu madeni unsurlar; fazlasıyla gösterişli bir görüntü yakalama anlamında yer alarak; insanlara farklı bir ışıltı katmasıyla da bilinmektedir.

Siyah Pırlanta Erkek KüpesiSiyah Pırlanta Erkek Küpesi

Siyah rengiyle de kendini ortaya koyan erkek pırlanta küpe modelleri; 18 ayar altınla beraber yer alan tasarımları ile her zaman ilgi gören ve talep çeken bir aksesuar olma noktasında da yeterli özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Siyah renginin zarafetini ve ihtişamını erkek küpelere de taşıyan pırlantalar; bu aşamada aksesuarların ayrılmaz bir parçası olarak da kabul görmüş ve istenilen ölçüde de görüntü yakalamada yardımcı olacak bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Siyah pırlanta küpe modelleri ile de cezbedici bir unsur ortaya çıkmış ve erkeklerin görüntüsünde olumlu yönde fayda sağlayacak aksesuar olarak kabul görmüştür.

Pırlanta Erkek KüpesiPırlanta Erkek Küpesi

Görünümüne fazlasıyla önem veren ve bu aşamada fazlasıyla detaylı bir tavır sergileyen erkekler; siyah pırlantanın etkisinden kurtulamayarak; kombinlerinde bu unsuru içeren küpe modellerini de değerlendirmeye almıştır. Bu sayede de siyah pırlanta içeren küpe modelleri sayesinde var olan ışıltısını daha da aktif bir biçimde yansıtma şansına sahip olacak olan erkekler; aynı zamanda söz konusu ışıltıyı diğer insanlara da aktarma imkanı ile karşı karşıya geleceklerdir. Bu tür bir etkili sonucu gözlemleyen erkekler siyah pırlanta ile bezenmiş erkek küpelerini yaygın bir biçimde kullanmaya da devam edecektir.

Pırlanta Erkek KüpesiSiyah Pırlanta Erkek Küpesi

Tüm resimler www.zenpirlanta.com adresinden temin edilmiştir.

 

Bu yazı 1359 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak