Bir erkeği kendine bağlamanın yolları

Bazen yanı başınızda oturan kocanızın aklının başka mecralara sürüklendiğini, belki de kadınlara ilgi duyabileceğini düşünürsünüz.

Eşinizi hayatınızın merkezine koymayın.

Sizin kalbinizde bir yeri olduğunu bilsin ama kendi doğrularınızın ve kendinize ait yaşamınızın olduğunu bilsin. Erkeğin üzerine fazla gidilmesi ona hayatınızın merkeziymiş gibi davranılması sizden kaçırır.

Şaşırtın.

Ummadığı anlarda sürprizler yapın, bazen rutinin dışına çıkın.

Başka kişiliklere bürünün.

Hep eş gibi davranmak yerine bazen sevgili, kanka hatta anne gibi davranın.

Sosyal ortamlarda ona karşı kibar olun.

Erkekler özellikle başkalarının yanında gururlanmak ister. Siz onu alçaltıcı sözler kullanırsanız size kin duyacaktır. Bu nedenle özellikle başkalarının yanında onu rencide edecek davranışlardan kaçının.

İstemediği bir şeyi zorla yaptırmaya kalkmayın.

Bir konuda hayır dediyse üzerine gitmeyin. Israr etmek yerine başka bir zaman başka bir yöntemle isteğinizi belirtin.

Sürekli ilgi beklemeyin.

İki insanın birbirine sürekli ilgi göstermesi mümkün değildir. Böyle bir çaba ilişkiyi boğar. Bırakın canı istediği zaman sizinle ilgilensin. Böylelikle yapmacık ilgi görmekten ve sahte hareketlerden de kurtulursunuz.

Eşinizin kişiliğine göre hareket edin.

Herkesin ayrı bir kişiliği vardır. İnternetten, kitaplardan veya başkalarından öğrendiklerinizi sorgulamadan kocanıza tatbik etmeye kalkmayın.

Son olarak bunları yapmayıp da aşk büyüsü yaptırmaya kalkmayın. Bunları yaparsanız zaten aşkın büyüsü kendiliğinden gerçekleşir.

Bu yazı 1239 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak