Kadınja – Kadınca Yaşam Portalı Sağlık Güzellik Bakım Anne ve Çocuk

Paylaş
 

Kadınja – Kadınca Yaşam Portalı

Kadinja.com 2009 yılında internet girişimcisi Cem Orman tarafından kurulmuştur. 2017 yılında beyaz bir sayfa açıp tasarımını ve tüm içeriklerini yenileyerek yepyeni modern bir görünüm ile yayın hayatına devam etme kararı almıştır.

Kadinja.com’un kuruluş amacı kadınlarımızı daha da bilinçlendirmek, çeşitli kategorilerde faydalı bilgiler sunmaktır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için özgün anlatımlar ile kadınlarımıza fikir vermek amacını gütmektedir.

İlk ve tek düşüncesi kadınlarımızdır. Doğru bilgiler aktarmak için sizlerle buluşmaktadır. Karşılaştığınız ya da karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm bulmanıza yardımcı olmaktan başka bir niyeti bulunmamaktadır.

Kadın isterse her şeyin daha güzel olacağını biliyor ve buna inanmakta olan bir sitedir. O yüzden sitenin sizlerle var olacağına, sizlerle büyüyüp gelişeceğine olan inancı sonsuzdur. Öncelik verdikleri konuların başında ise sağlık, anne – çocuk, güzellik, moda, dekorasyon gelmektedir. İlerleyen zamanlarda yeni konu başlıklarıyla sizlerle buluşmayı uman bir sitedir.

Sağlık kategorisinde birçok hastalığa değinerek kadınlarımızın hastalıklar hakkında olan bilgilerini arttırmayı ve bu hastalıklar ile karşılaştıkları zaman panik yapmadan neler yapabileceklerini, nasıl davranacaklarını bilmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Anne ve çocuk kategorisinde annelik, hamilelik başta olmak üzere birçok konuda ayrıntılı bilgiler vermeye çalışmaktadır. En çok önem verdikleri konulardan birisi olan anne – çocuk kategorisinin ne kadar önemli olduğunun farkında bulunmaktadır. Biliyorlar ki bir kadın toplumu yönlendirecek güce sahiptir. Bunu kadın, dünyaya getirip yetiştirdiği çocuklar ile yapabilmektedir. O nedenle her zaman öncelik sağlık ve anne çocuk olacaktır.

Yemek tarifleri kategorisinde yöresel olan ya da olmayan birçok yemeği tanıtmaktadır. Yemeklerin yapılırken damak tadına göre farklılıkların olabileceğinin farkında olmaktadır. Günümüzde fast food tarzı yaşam gittikçe ülkemizde de hızla yayılmaktadır. Bundan dolayı tek amacı leziz yemeklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasına ve bu enfes yemeklerin herkes tarafından tadılmasına imkân sağlamaktır.

Aşk ve ilişkiler kategorisinde her ilişkinin başlangıçta güzel bir şekilde başladığının ama zamanla bazı sıkıntıların yaşandığının farkında olan kadinja.com’un buradaki hedefi ise mutlu bir ilişki ve evlilik için yapılabilecek bazı küçük ayrıntılar vermek ve bu ayrıntılar ile hem sizin hem de partnerinizin kendisini daha iyi hissedeceğinin farkında olmanıza yardımcı olmaktır. Her kadın ilişkisinde mutlu olmayı hak etmektedir. Bu nedenle ilişkilerde atılacak olan her adımın dolaylı bile olsa sizin mutluluğunuzu arttıracağını da unutmamanız gerektiğini de hatırlatmak istemektedir.

Moda kategorisinde her kadının her zaman güzel olduğunun farkında olduğunun bilincinde olacak şekilde hareket etmektedir.  Kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Kadınların giyinirken yaptıkları hataları en aza indirmelerini hatta hiç yapmamalarını istedikleri için bu kategoriyi hizmetinize sunmaktadır.

Astroloji kategorisinde astrolojinin insan üzerindeki etkileri hakkında bilgiler vermektedir. Doğum haritasının kişiliğe olan etkisinin farkındalığını arttırmayı amaçlamaktadır.

Hesaplamalar kategorisinde vücut kitle hesaplamaları gibi hesaplama araçları vererek biyolojik açıdan kadınlarımıza yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hesaplamalar sonucunda gerekli görüldüğü takdirde almanız gereken önlemlerin neler olabileceği hakkında bilgiler sunmaktadır.

Daha birçok yeni kategoriyi ilerleyen dönemlerde hizmetinize sunacaklarını da şimdiden kadınlarımıza haberini vermektedir.

Kadinja.com artık sadece site kurucusunun ve yazarlarının değil tüm kadınlarındır. Site tüm kadınlarımıza hayırlı ve de uğurlu olsun.

Kadinja.com – Kadınca Yaşam Portalı

www.kadinja.com

Bu yazı 1023 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak