Instagram Otomatik Paylaşım

Paylaş
 

Instagram’da Otomatik Gönderi Paylaşma
Instagram sayfa yöneticilerinin sık sık karşılaştığı problemlerden birisi de telefon üzerinden gönderi paylaşmadır. Malumunuz paylaşım yaparken instagram sayfa yöneticileri genellikle kendi telefonları,tabletleri üzerinden yapıyorlar veya sırf bu iş için ayrı bir cihaz kullanıyorlar.
Bugün bahsedeceğim sistem bu soruna bir çözüm üretmiş hatta çok kolay hale getirmiş bir instagram otomatik paylaşım sistemi. InstaNome ilk kurulduğu günden bu yana kullanıcıları tarafından çok sevildi.

Instagram Otomatik Paylaşım Nedir ? 
Otomatik paylaşım,  instagram hesabınızda önceden belirlediğiniz/planladığınız gönderileri belirttiğiniz tarih ve saatte sizin yerinize paylaşan bir robottur. Ayrıca birden fazla instagram hesabınızda anında paylaşım imkanı sunar.

Otomatik Paylaşımın Instagram Hesabıma Zararı Var Mı ?
Hayır. Intagram OAuth API’ı ile bu imkanı kullanıcılara sundu. Yani bir paylaşım yapabilmek için akıllı telefon kullanmadan da yapabilirsiniz.

InstaNome Ne Kadar Güvenli ?
InstaNome instagram otomatik paylaşım sistemi kullanıcıların bilgilerini instagramın veri saklama yöntemi gibi MD5,RC5 şifreleme metoduyla saklar. Kullanıcılar her zaman güvendedir.

Otomatik Paylaşım Sistemini Nasıl Kullanabilirim ?
instanome.com adresine girerek giriş yapın hesabınız yoksa hemen ücretsiz kaydolup 14 günlük ücretsiz sürümünüzü başlatın. Yönetim paneli üzerindn Gönderi Ekle menüsüne tıklayarak yeni gönderinizi girin ve instagram hesabınızda paylaşın.
Hepsi bu kadar 🙂

Bu yazı 1666 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Sezer Fidancı dedi ki:

    instagram sayfalarımı hızlı bir şekilde yönetilmesi için uygun bir sistem

Bir yorum bırak