Herkes sizi takip etsin

Paylaş
 

Sosyal medya mecrası bizim milleti pek de saran bir mecradır. Buralarda beğenilmek, takip edilmek isteriz. Hatta bu uğurda beğeni ve takipçi satın alanlar da bulunmaktadır.

Çok takipçim olsun ama buna masraf etmeyeyim diyenler için bazı hileler var. Bunları kullanıyor insanlar. Maksat ego tatmini ise gayet iş görüyor bunlar.

Youtube abone hilesi

YouTube dediğimiz platform video paylaşılan, hatta paylaşılan videolardan para dahi kazanılan bir yerdir. Sahibi olan Google para istemeden, bedava olarak Youtube’u kullandırtmaktadır.

Facebook ve Twitter gibi platformlarda da video pazarlama yapılabilse de en etkili yer YouTube’tur.

İyi kötü özgün videolarınız var ve bolca abone çekmek istiyorsanız birkaç tüyo vereceğim.

Doğal yolla abonem olsun diyorsanız videolarınız için bir plan ve komut dosyası oluşturmanızı tavsiye ederim. Bu komut dosyaları videolarınızı verimli bir şekilde organize eder, performansınızı artırır.

İkinci tüyom ise içeriğinizin ilgi çekici hale getirilmesidir. En iyi performansı eğlendirici ve bilgilendirici içerikler vermektedirler.

Yükleme sıklığını artırırsanız da abone sayınız çabuk artar.

Facebook takipçi hilesi

Facebook’ta daha çok kişi sizi takip etsin diyorsanız. Bunun için açılmış siteler var oralardan yardım alabilirsiniz. Bu siteler, takipçi artırma, beğeni artırma gibi işlerde size yardımcı olurlar. Bununla birlikte bilgisayarınızda sağlam bir virüs programı bulunsa iyi olur. Trojanlar genellikle bu tür sitelerle yayılır.

Bu yazı 1041 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak