Gazete Haberleri

Paylaş
 

Bu sene ne garip olaylar yaşadık değil mi? Başkanlık sistemi tartışılırken darbe girişimi oldu. Ortalık ayağa kalktı derken, işten atılmalar başladı. Gazete haberleri hararet dolu bu aralar. Zaten hırsızlık, gasp yaygınken bir de IŞID, PKK-YPG AŞ.’nin muzır eylemleri hayatımızı cehenneme çevirdi.

Güncel haber bilgileri bizi git gide karamsarlığa boğuyor. Yaşanılası olmaktan uzak ülkemizden gelen son dakika güncel haberler katmerli hazin hikayeleri soframıza taşıyor.

Yakın vadede karanlık ve karmaşık zamanlar geçiriyoruz. Aşk mı ? Aşkın şimdilerde esamesi okunmuyor. Sevgi falan kaybolmuş durumda.

İslamiyet ise taraf tutma aracı zannediliyor. Gündüz vakti memlekette Müslüman arayanlar çıkacak yakında. Küfre Allah Allah diye koşarak giden bir millet mi oluyoruz acaba ?

Gazete haberleri gayet karamsar, gayet can sıkıcı. Şehit haberlerini dinlerken boğazım düğümleniyor. Ve haykırıyorum; Zalimler için yaşasın cehennem !

Bazen de ümitlerimi daha sonra yeşermesi için toprağa gömüyorum. Yaşadığımız karanlığı biraz sonra gözlerimizi kamaştıracak tan yeri aydınlığına bir işaret sayıyorum. Dua ediyorum ve sabrediyorum. Belki de bu memleket hiç düze çıkmayacak ama ben umudumu kaybetmiyorum…

Bu yazı 1193 kere okundu.
Etiketler:
gazete haberleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak