Erkekleri aşık etmenin yolları

Erkekleri aşık etmenin yolları burada. Doğru taktik ve göstereceğiniz azim sizi başarıya götürecektir. Ancak şunları hatırlatmakta fayda var. Aşk istemsiz bir hadisedir. İnsan kendisi bile aşık olmaya karar veremezken başkasını kendine aşık etmek diye bir şey söz konusu değildir. Bu yazıda aşktan kastım, sevme, hoşlanma ve bağlanmadır.

Temel kuralı unutmayın

Eğer erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız asla “veresiye” hareketlerde bulunmamanız gerekmektedir. Bu temel bir kuraldır. Sürekli “her kuşun eti yenmez” modunda olmalısınız. Erkek buna genellikle “bende eti yenen kuşlara yönelirim” türünden cevap verecektir. Böyle bir durumda blöf yapmanız zaruridir. Umursamaz gibi yapıp kendinizi geri çekmelisiniz. Asla kendinizi ucuzlatacak davranışlarda bulunmayın, fazla ilgili olduğunuzu belli etmeyin, kolay kadın olmayın!

Giyime dikkat

İyi giyinmeli fakat, açık saçıklıktan uzak durmalısınız. TV’de gördüğünüz taktikler gerçek hayatta işe yaramaz. Eğer erkeklerin ilgisini üzerinize çekmek için dişiliğinizi kullanan birisiyseniz, erkekler asla kişiliğinizle ilgilenmeyecektir. Eğer erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız ilişkiniz cinsellik değil duygusal eksende olmalıdır.

Israrcı olmayın

Erkekler üzerine düşen kadınlarla ilgilenmez, bunu herkes bilir. Ama ilgilendiğiniz bir erkeğe karşı uygularınızı saklamanız kolay değildir. Gayri ihtiyari onunla ilgilenir , üzerine düşersiniz. İşte böyle yapmamanız gerekir. Açıktan alıcı olduğunu belli etmeyin erkeğinize. Fazla ısrar etmeyin, her dediğini yapmayın, hayatınızı ona göre programlamayın. Erkekler zor elde edilen kadınlara değer verirler, asla kolay kadın olmayın, sürekli erkeğinizi aramayın.

Kaprissiz olmaz

Kapris olmadan ilişki yürümez. Yemekteki tuz, baharat ne ise ilişkide kapris budur. Kaprisin sınırlarını bilmelisiniz ama.  Sabrı zorlayacak derecede tripler yapmayın. Ne kadar naz yapacağınızı erkeğinizin gözlerinden anlayabilirsiniz. Erkekler sevdiğinin nazını katlanmayı sever, hatta görev telakki eder. Ama gözlerinden sitem okursanız nazda ısrar etmeyin. Her şeyin karar dozu faydalıdır.

Aceleci olmayın

İlişkilerin uzunluğu, ne hızla ilerleyeceği önceden kestirilemez. Bazen yavaş ilerler bazen de hızlı. Ama çok hızlı gidiyorsa ilişkiniz, frene bassanız iyi olur. Unutmayın ilişkideki sürat da felakettir. Sindire sindire ilerlemeli ilişkiniz. Aşamaları atlarsanız sorun yaşarsınız. Acele ederseniz yukarıda değinildiği gibi, kendinizi kolay kadın durumuna düşürebilirsiniz. Bir başka tehlike de birbirini iyi tanımayan çiftlerin ilişkide haddinden fazla ileri gitmeleridir. Belki de karşınızdaki sevmeye değer vermeye değer biri değildir.

Takıntılı olmayın

Birinden hoşlandınız ve onu istiyorsunuz. Fakat bazı problemler var. Örneğin bazı kusurları var ya da sizden yeteri kadar hoşlanmadı, onun ilgisini çekemediniz. Obsesif bir şekilde hareket etmeyin.  Saplantılı davranışlarınız erkeği sizden daha fazla uzaklaştıracaktır. Bazen ilişkileri akışına bırakmak gerekir. İlişkiler bazen durgunlaşır, bazen de yeniden canlanır. Bazen de gittiğiniz yoldan geri dönmeniz gerekir.

Nazik olun

Hangi durumda olura olsun nezaket ve inceliği bırakmayın. Kırıcı olmayın, aşağılama, laf sokma gibi alaycı davranışlardan uzak durun. “Naber lan, hadi ya, saçmalama oğlum” gibi sözcükleri asla kullanmayın.

Buraya kadar sayılanlar genel kurallar idi. Şimdi ise erkeği aşık etmek için harfiyen uyulması gereken plana geçiyoruz.

1.Aşama: Tanışma, ilgi çekme,

Erkeği gördünüz beğendiniz. İlgi çekmek için aptalca hareketler yapmayın. Bir şekilde mağduriyet yaşamalısınız. Erkek arkadaşınız, sizi yanlışlıkla kırmalı veya istemeden zarar vermelidir. Onun ilgisini çekmeniz mağduriyet yoluyla olmalıdır. Siz de yüce gönüllülük gösterip olayı olgunlukla karşılayacaksınız.

2.Aşama: Saplantı yaratma

Aşk için saplantı gerekir. İlk aşamada sadece dikkat çektik. Bundan fazlası yok. İkinci aşamada ise erkeğin sizi saplantı haline getirmesine çalışmalısınız. Bunun için ara sıra hoş sözler söyleyip onunla ilgilenmeli bazen de görmezden gelmelisiniz. Bu erkeğin kafasında soru işareti oluşturacaktır. Israrla bu taktiği uygulayın. Erkek arkadaşınız ile durumunuz, sevgili mi, arkadaş mı yoksa öylesine bir tanışıklık mı olduğu belli olmasın. Erkek arkadaşınız durumu netleştirmek isteyecektir. Buna izin vermeyin, kafası karışsın.  Bu şekilde erkeğin bilinç altına girmiş olacaksınız. Sizinle sevgili olmak isteyen erkek bunu başaramayınca bir süre sonra sizi saplantı haline getirecektir. Diyelim ki sizinle sevgili olmak gibi niyeti yok. O zaman en baştan yine aynı plan. İltifatlar, hoş sözler, gülümsemeler, arkasından ilgisizlik.  Erkeğin kafasındaki devreler yanana kadar böyle devam etmeli. Nasıl olsa bir gün sevgili olmayı isteyecektir.

3. Aşama: Duygusal karmaşa

İkinci aşamada erkeğin kafasını karıştırmayı başarmıştık, şimdi ise kalbini karıştıracağız. Bu aşama erkeğin size sevgilisi gibi davranmaya başladığı zaman başlar. Ama siz istikrarsız davranacaksınız. Bazen seviyormuş gibi bazen de öylesine arkadaşmışsınız gibi. Bu aşamada en büyük risk erkeğin başka bir kız bulması değil sizi kanka gibi görmeye başlamasıdır. Aklında siz varsanız, aklı başkalarına kaysa da sizden vazgeçemeyecektir. Erkeğin bu konudaki blöflerine kanmayın, onlar ilişki yarımken bırakıp gidemezler, çünkü bunu başarısızlık olarak görürler. Sizi bırakmaları için size sahip olmaları veya sizin sevginizden emin olmaları gerekir. Eğer sizin sevginizden emin değillerse size saplanıp kalacaklardır.

Bu aşamada dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var;

Birincisi erkek arkadaşınızla olan ilişkinizin kanka veya düzeyli arkadaşlık seviyesine gelmemesine dikkat edin.

İkincisi erkek arkadaşınızla baş başa zaman geçirmemeye çalışınız. Çünkü erkeği kendinize aşık edeyim derken siz ona tutulabilir, onun oyuncağı olabilirsiniz.

Üçüncüsü dokunmak, öpmek dahil her türlü cinsel yaklaşımdan uzak durunuz. Çünkü bunun sonu yatakta bitebilir. Bu da aşkın sonudur. Ayrıca erkeğin ilişkiden ne beklediğini bilemezsiniz belki de ufak tefek yakınlaşmalar, onu hedefine ulaşmış hissettirebilir. Erkek asla hedefine ulaşamamalı. İçeride alacağı olan taşeron işçisi hırsıyla size bağlanmalı. Bunun için cinsellik out.

Dördüncüsü, eski sevgililerinizden bahsetmeyin, çok bilmişlik yapmayın, kendinizi “kaşar” durumuna düşürecek sohbetlere girmeyin.

Bu aşamanın sonu erkeğin size evlilik teklif etmesidir.  Diğer hiçbir şıklara itibar etmeyin, aldanmış olursunuz. Erkek nikah masasında bile sizin “hayır” deme ihtimalini düşünebilmelidir.

Yazının sonunda en önemli detayı vereyim, erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız, sizin ona aşık olmamanız gerekmektedir, yoksa bu taktikleri uygulayamaz, eski Türk filmlerinin Müjde AR’ları, Harika AVCI’larının düştüğü hatalara düşersiniz, benden hatırlatması.

Bu yazı 2188 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. kankası dedi ki:

    Allah’ım şeytanı yarattın bunları neden yarattın” demiş konfiçyus

Bir yorum bırak