Çocuk gelişimine dair her şey: Pembebigudi

Paylaş
 

Doğum sonrasında insanın tek bir telaşı oluyor; “Çocuğuma iyi bir hayat sunabilecek miyim?” Çocuğuma iyi bir hayat sunmam ve onun iyi bir birey olmasının tamamen benim ile olan ilişkisine bağlı olduğunu biliyordum. Doğru kaynaklardan bir şeyler okumaya çalıştım ancak benim için dilleri fazla akademikti ve anlamakta zorlanıyordum. Bir süre sonra çocuk özgüveni üzerine bir yazı ararken www.pembebigudi.com sitesine rastladım. Site anne ve çocuk ilişkisini o kadar güzel bir şekilde ele almıştı ki tüm anlattıklarının nasıl uygulanması gerektiğini hızlı bir şekilde kavrayıp o gün içinde hayatımıza uygulamaya başlamıştım. Aldığım sonuçlar gerçekten çok etkiliydi ve ben çocuğumdaki değişimi 1 gün içinde fark edebilmiştim.

Çevremizde yaşadığımız olayları, çocuğuma kazandırmam gereken davranışları çocuğum ile aramdaki otoriteyi sarsmadan ve aynı zamanda onun arkadaşı olurmuşçasına nasıl anlatmam gerektiğini Pembebigudi sitesi bana net bir şekilde anlatıyordu.

Çocuğunuzun ileride iyi bir insan olması için iyi bir ebeveyn ve anne olmayı öğrenmeniz gerekli, zorlanabilirsiniz ancak sizi temin ederim ki Pembebigudi sizler için işleri oldukça kolay bir hale getiriyor.

Üstelik her konuda son derece yetkin bir site sadece çocuk bakımı üzerine yazılar olduğunu düşünmemelisiniz. Saç bakımı ve moda trendi gibi çok fazla konu başlığına değinen bir site. Evdeki malzemeler ile kendi bakımızı yapmanıza, beslenmenizi düzenlemenize yardımcı olan birçok yararlı bilgiyi bir arada bulabilirsiniz.

Bu yazı 1435 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak