Aşk büyüsü nasıl yapılır ?

 Dünyada milyonlarca insan aşk büyüsü nasıl yapılır diye fellik fellik cinci hoca ararken aşk büyüsü aslında elinizin altında dersek şaşırır mısınız? İlk insanların yeryüzüne ayak basmasından günümüze kadar nice ülkeler kuruldu, yıkıldı, anlayışlar değişti, toplum sosyolojileri evrildi ama o zamandan bu zamana değişmeyen şeyler var. Aşk gibi mesela…

Binlerce  yıldır “aşk” ilk günkü sihrini koruyor. Bir sürü insan aşkın sırrını büyüde arasa da aşkın iksiri yanı başımızdaki bazı besinlerde gizli. Afrodizyak etkisine sahip bazı yiyecekler bünyeye girdikten kısa süre sonra hormonlarımızı dürtüp duygularımızı alevlendirebiliyor.

Aşk dediğimiz olgu günlük hayatta pek faal olmayan melatonin, serotonin, adrenalin ve oksitosin gibi hormonların direksiyonu ele geçirmesi sonucu oluşuyor. Bazı afrodizyak etkili besinlerin birlikte alımı bu esrarengiz hormonları tetikleyerek “aşk etkisi” yapıyor.

Bu nedenle biz de hem erkeği hem de kadını aynı anda uyaran gıdaları birleştirip aşk büyüsü hazırladık. Aşk büyüsü tarifini iki üç gün uygulayanlar %100’e kadar başarıyı yakalayabiliyor, bizden söylemesi.

Aşk büyüsü malzemeleri:

 •  3 tane büyük boy Ülker çikolata (3 x 80 gram)(Bitter veya sütlü sizin tercihinize kalmış.
 • 250 gram  krema (sıvı)
 • Biraz çilek
 • Biraz muz
 • Üzerine Hindistan cevizi

 Aşk büyüsü nasıl yapılır ?

 Önce kremayı kaynatıyoruz. Daha sonra küçük parçalara ayırdığımız çikolataları sıcak kremanın içine atıyoruz. Çikolatalar hemen eriyecektir. Karışım doğal olarak sıvı olacak. Karışım ılıyınca buzdolabına koyuyoruz. Takribi 2 saate çikolatalı karışımımız uygun kıvama geliyor.

Buzdolabından çıkarıp doğradığımız muz ve çileklerle  karıştırıyoruz. Üzerini de Hindistan cevizi ile süsledik mi aşk büyüsü hazır. Bize göre en etkili aşk büyüsü bu ! Afiyet olsun.

 

Bu yazı 1212 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. hatice dedi ki:

  iyi bu da olur

 2. nadire dedi ki:

  peki gerçek aşk büyüsü nasıl yapılır ?

 3. cemile dedi ki:

  bu aşk büyüsü tarifi de iş görür bence

 4. numan dedi ki:

  tutar bu büyü

Bir yorum bırak