Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç

Paylaş
 

Ülkemizin bankacılık sektörünün lokomotiflerinden olan Akbank müşteri numarası kaç, fazla oyalanmadan direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım merak ediyorsanız bu yazıyı okuyun.

Şikayet, istek ve basit işlemler için bankaların müşterilerine call center hizmeti sunması hem bankaların iş yükünün hafiflemesi açısından hem de bankaya kadar gitmeye gerek kalmadan işlemlerin halledilebilmesi açısından gayet iyi bir gelişme oldu.

AKBANK AŞ’den hizmet alıyorsanız müşteri hizmetlerini numarasını bir yere  not etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü reklama önem veren Akbank sürekli fırsat ve kampanyalarını duyurmakta fakat bu kampanyaların hep bir birkaç şartı bulunmaktadır.

Akbank Direkt Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Tabi durum böyle olunca kampanyaların ayrıntılarını öğrenmek veya bazı işlemleri kısa yoldan halletmek için müşteri hizmetlerini numarası lazım oluyor.

Akbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 2222525 olup 1 tuşuna bastığınızda kredi kartı işlemleri, 2 tuşuna bastığınızda bankacılık işlemleri, 3 tuşuna bastığınızda şifre işlemleri, 4 tuşuna bastığınızda başvuru işlemleri, 5 tuşuna bastığınızda Akbank direkt şifre ve destek işlemleri, 6 tuşuna bastığınızda kayıp çalıntı bildiri işlemleri, 8 tuşuna bastığınızda ise İngilizce ile ilgili menüye ulaşmış olursunuz.

Diğer numara ise 4440072 dir. Bu iki numarayı da telefonla hizmet almak veya şikayette bulunmak için arayabilirsiniz.

Aradığınız zaman sizden TC kimlik numaranızı isteyebilirler, fakat annenizin kızlık soyadının tamamını veya kredi kartının arkasında yazan 3 haneli güvenlik kodunu istemezler. Bunu olası dolandırıcılık ihtimallerine karşı hatırlatıyorum.

Kaynak link:http://telefonbilgisi.com/akbank-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

 

Bu yazı 1537 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak