Ahşap Deck Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Paylaş
 

Orman ürünleri olarak bilinen ve birden fazla kullanım alanına sahip olan bu malzemeler, daha çok ürünün kullanım özelliklerine ve beklentilerine göre değişkenlik sağlayabilmektedir. Açık alanların vazgeçilmezi ve tek seçilen parçası olarak uzun yıllar boyunca inşaat piyasasında boy göstermektedir. Kendine özgü doğal özellikleri bulunması ağaç kalitesinin fazla ve sağlamlığı ile belli olmaktadır. Çok önemli ve değerli egzotik ağaçların sergilemiş olduğu bu güzelim ihtişam karşısında gözlerinize güzel bir görsel şölen hazırlayabilirsiniz. Alt zeminlerde, üst zeminlerde ve dış yapılarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. En çok bilinen ve bundan dolayı tercih edilen ıslaklığa karşı dayanıklı oluşu kendini özel kılan davranışlarındandır. Ürünün nerede kullanılacağına bağlı olarak Ahşap Deck ve Thermowood deck fiyatları belirlenmekte ve müşteriye aktarılmaktadır. Sadece bununla da kalmayıp çoklu alımlarda dahi nakit ıskontolar yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kalınlığına ve boy ölçülerine göre özel siparişlerin alınıyor olması da bir bakıma maliyetle alakalı olarak ilerlemektedir.

Bir yapının baştan aşağıya kadar tüm kısımlarında toplu olarak tercih edilmesi yanı sıra sadece dekoratif amaçlı olarak kullanılması da bilinen ayrıntılar arasında yer alır. Özellikle ıslak zeminlerin bu ürünle döşenmesi çıplak ayakla sağlıklı bir şekilde yürünmesine yardımcı olabilmektedir. Bildiğimiz gibi dört mevsime duyarlı ve asla kalitesinden ödün vermeden ilk gün ki gibi tazeliğini koruyabilen tek ürün olmaktadır diyebilmek mümkündür. Son yılların en büyük projelerinde görebileceğimiz, otellerde ve park alanlarında dahi kendini saklamadan bizlere merhaba diyebilme yeteneğine sahiptir. Fırınlanma sistemi sayesinde esnekliği %90 kadar düşürülmüş olması geri atma veya yerinden kopma gibi olasılıkları da ortadan kaldırmaya yetmiştir. Merak edilen soruların başında gelen Ahşap Deck Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Sorusunun en kolay cevabı ise ürünün sizlere vermiş olduğu özelliklerine ve ölçülerine göre belirlenir diyebiliriz. Havuz kenarlarında, duş alanlarında, yürüyüş parkurlarında, çocuk oyun alanlarında, açık balkon, açık teras, yaz ve kış bahçesi derken bir de garaj kapılarında rastlamak bile mümkün olmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen ve asla kırılma ve bozulma yaşanmayan sağlam bir malzemedir. Bu tarz Thermowood deck malzemelerini http://www.opusyapi.com/thermowood-deck/ bağlantısını takip ederek Opus Yapı aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Kullanımı kadar montajının da kolay olarak gerçekleştirilmiş olması ürünün gerçekten de her açıdan fayda getirmesini belirlemektedir. Kalınlığından, uzunluğuna göre, renginden, sağladığı faydalara göre göz önünde bulundurulan her ayrıntı sayesinde fiyatlandırma yapılabilmesi mümkündür. Metre kare hesabına ve ürünün işlenmişlik haline göre Ahşap Deck Fiyatları azalabilmekte ve yükselebilmektedir. Ağaç kalitesinin kimi zamanda doğal olan rengi ve parlaklığı ile alakalı olarak yıllık bakımlarının değişiyor olması da ayrı bir konuyu ele almaktadır. Kimi deck ürünleri cilalama isterken, kimileri istemediği için kullanım yerlerinde ki özelliklerini vurgulamaktadır. Alt zemin etüdünün yapılması ve çelik kondisyonlarla alt tabakanın oluşturulması sonucu gizli vidalama sitemi ile montajının uygulaması yapılmaktadır. Güneş ışınlarına ve yağmur damlalarına karşı kendini koruması ve özelliklede yangına karşı %30 oranında dayanıklılık sağlaması ürün kalitesinin en üst seviyede olduğunu işaret etmektedir. Dediğimiz gibi kullanılacak alanın durumuna ve üründen beklenilen özelliklere göre her alanda fiyat değerlendirilmesi yapılmakta ve aktarılmaktadır. Uzun yıllar boyunca da firma tarafından garanti altında olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu yazı 1593 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak