2017 Saray Halı Fiyatları

Paylaş
 

2017 Saray Halı Fiyatları henüz kur farkı yansıtılmamışken gayet uygun. Düğün sezonuna doğru fiyatların bir miktar artacağı düşünülebilir. Halı alacaksanız tam zamanı.

Firma Sadece evlenenler için değil uzun süre aynı döşeme malzemesini görmekten canı sıkılanlar veya evini değiştirirken mobilya ve kilim ihtiyacı duyanlar için de İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirdeki mağazalarında bol renk ve motif skalası ile oluşturulmuş halı modelleri ile eskiden olduğu gibi hizmet vermeye devam ediyor.

Halı fiyatları evlenenler için bazen can yakıcı olabiliyor. İstanbul bir çok mağazaya sahip bir şehir olduğu için fiyat konusunda kolaylık sağlanılan bir yer.

Günümüz halı modelleri giderek zenginleşiyor, fiyatlar ise yıllar öncesinin fiyatlarına göre uygun. Saray Halı müşterileri için Kaşhan, Defne, Lüx Neral ve Bianca gibi yeni modeller sunuyor.

Saray Halı Fiyatları

Düşük bütçeli müşteriler için 60-80 Tl gibi uygun fiyatlardan halı satılıyor. İstanbul’da iseniz doğrudan mağazaya gidebilir, uzakta iseniz internetten sipariş verebilirsiniz.

Güncel Saray Halı Fiyatları

İmkanı bol olanlar için 200 TL üzeri modelleri de var. Almışken en iyisini alayım diyenler genellikle 180-200 Tl civarında olanları tercih ediyor.

Saray Halı Modelleri

Pastel renklerin ağırlıklı olduğu 2017 koleksiyonunda seçenekler baş döndürecek kadar fazla alternatife sahip. İstenilen ücretler kaliteye göre değişiyor. Fiyat farkları neredeyse yarım tık arayla gidiyor.

Mağazalarda görevliler tecrübelerine göre yönlendirme yapabiliyorlar. İstanbul mağazalarının görevlileri bu konuda çok deneyimli.

İnternet ise fazla seçeneği bir arada görebilmek açısından avantajlı. Günümüzde internetten ticaret hacmi epey arttı. 20 yıl önce olsa internetten ev eşyası sipariş edeceğinizi düşünmezdiniz. Şimdi ise bu gayet normal bir şey.

Bir çok çift ise Saray Halı internet sitesini ön seçim için kullanıyor, halı modellerini gözden geçirip, asil tercihlerini mağazada yapıyorlar.

Bu yazı 2664 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak