2017 Moda Elbiseleri

Paylaş
 

Son yıllarda moda sektörü değişimde çareyi topuk boyunu uzatmak ve etek boyunu kısaltmakta buldu. Her sene yaklaşık yarım milimetre uzayan topukların geldiği noktada hanımlar şimdilerde yürürken cambazlık yapmak zorunda.

Moda sektörü acaba batının soğuk ve kısır renk döngüsü ile daha ne kadar devam edecek. Ben 2017 moda elbiselerinin Hint ve Çin tarzına yaklaşabileceğini düşünüyorum. Çin’in sade, kullanışlı ve rahat kıyafetleri Hindistanın geniş renk skalası ile birleşince abiye kıyafetler daha bir şenlikli olur kanımca.

2017 de bayan ayakkabı modellerinde de yüksek topuktan vazgeçme eğilimi olabilir. Çünkü yüksek topuklu ayakkabıları rahat giyebilmek için 42 numara olması gerekiyor kadının ayağı.

Tesettür kıyafet çeşitlerinde de 2017 de artış bekliyorum. İslami kesim buna bayılacak olsa da Müslümanlar kokoşluğun yayılmasına pek de iyi tepkiler vermeyecektir. Birilerinin çıkıp bayanlara gerçekten de tesettürü sağlayan kıyafetler üretmeli. Yok mu bir Müslüman tasarımcı, yok mu beni anlayan? Parlak ve cartlak renklerle adeta tesettürlü bayanlarla alay ediyorlar.

2017 Moda Elbiselerini ben de merak ediyorum, bakalım 2017 de ne olacak ?

Bu yazı 983 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak